Santander

Konto w banku jest potrzebne do tego, aby móc odebrać i korzystać ze zgromadzonych środków. Płatności za zakupy w sklepach internetowych możemy w większości przypadków dokonywać za pomocą portfeli elektronicznych. Jednak nie jest to możliwe, kiedy potrzebujemy gotówki, czy opłacić rachunki. Dlatego prędzej czy później potrzebujemy konta w banku, aby móc przelać na nie środki z portfeli.

Uważamy, że obecnie najlepszym bankiem, z którego usług korzystamy, jest Santander Bank Polska. Oferuje korzystne warunki kont osobistych i walutowych, a także wsparcie klienta. Do dyspozycji klientów jest bardzo sprawna platforma internetowa oraz aplikacja mobilna. Bank zapewnia kontakt ze swoimi przedstawicielami za pomocą różnorodnych środków komunikacji.

Oprócz tego Santander nagradza w programie poleceń banku. Jeśli nie masz konta, prosimy skorzystaj z naszego kodu polecenia: 1000692269. Jeśli jesteś obywatelem Polski i spełnisz warunki opisane poniżej, otrzymasz zwrot w wysokości 50 PLN na swoje konto i my również.

Podczas otwierania konta wpisz kod polecający: 1000692269, a następnie wypełnij poniższe warunki regulaminu – otrzymasz nagrodę w wysokości 50 PLN:
 

1. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego Konta:

a) zaloguj się do aplikacji Santander mobile lub do Santander internet, 

b) zapłać za zakupy kartą debetową wydaną do nowego konta oraz minimum jeden raz BLIKIEM na łączną kwotę minimum 300 PLN. 

2. Wyraź zgodę na: 

a) otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną, 

b) elektroniczną formę przekazywania korespondencji (EKK), 

c) ujawnienie tajemnicy bankowej. 

3. Podaj numer telefonu komórkowego do kontaktu i adres mailowy.

4. Nie miej złożonego sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.

Nie szkodzi jeśli konto jest zakładane osobie niepełnoletniej. Ważne, żeby osoba zakładająca konto nie miała konta osobistego w Banku Santander Polska od 1 maja 2019 roku.