Zaczynamy

Prawdopodobnie zajrzałeś na tę stronę, ponieważ jesteś zainteresowany zarabianiem bez wychodzenia z domu i za pomocą Internetu. Być może zadajesz sobie pytanie, czy jest to możliwe. Takie pytanie postawiliśmy sobie na początku 2019 roku. Postanowiliśmy to sprawdzić.

Naszą przygodę zaczęliśmy od przeglądnięcia zasobów Internetu. Szukaliśmy definicji, pojęć, poradników. Na tej stronie umieściliśmy już sprawdzone serwisy, czyli te, które wypłaciły wynagrodzenie. Spróbujemy przybliżyć ich funkcjonowanie i podamy kilka ważnych wskazówek.

Sprawdziliśmy serwisy z płatnymi ankietami, klikaniem w reklamy, oglądaniem video. W naszym podróżowaniu znaleźliśmy nawet aplikacje na smartfony. Wszystko tutaj wyjaśnimy.

NA SKRÓTY

Na naszej stronie znajdziesz sprawdzone, wypłacalne serwisy internetowe:
– płatne ankiety
– płatne reklamy
– płatne zadania
– aplikacje na telefon

W dalszej części pojawią się też opisy serwisów, które aktualnie sprawdzamy i wskazówki do rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

Ponieważ zarabianie w Internecie jest możliwe przede wszystkim dzięki polecaniu, prosimy, przy rejestracji do jakiegokolwiek serwisu skorzystaj z naszych reflinków – unikatowego linku, w którym zawarta jest informacja o nas. Możesz ją skasować, najczęściej są to znaki dodane po „/”. Wiele serwisów wymaga podania osoby polecającej przy rejestracji, ponieważ wówczas on i zarejestrowany otrzymują bonus w postaci dodatkowego wynagrodzenia. Spróbujemy wszystko na naszej stronie wyczerpująco wyjaśnić.