AppStation

Opis aplikacji AppStation:

Po zainstalowaniu aplikacji należy się w niej zarejestrować. W następnym kroku wystarczy zalogować się.  Mamy dla Ciebie ważną informację. Dzielimy się naszym linkiem, dzięki któremu otrzymasz na początek 4444 monet (minimalna wypłata to 4999 monet). Oprócz tego za korzystanie z aplikacji będziesz otrzymywał 25% monet zarabianych przez nas.

Aplikacja działa w następujący sposób. Po uruchomieniu aplikacji, w oknie głównym pojawiają się propozycje gier do zainstalowania. Zwracamy uwagę na to, żeby instalować wszystkie gry, nawet jeśli liczba przyznawanych monet  za grę jest bardzo niska. Tylko wtedy będą pojawiać się nowe gry. Po zainstalowaniu gry i jej uruchomieniu wystarczy pozostawić ja włączoną (przy włączonym ekranie – najlepiej wyłączyć w ustawieniach automatyczne wygaszanie ekranu). W aplikacji nie chodzi o granie w gry, ale o długość czasu uruchomienia na urządzeniu. najlepiej wyłączyć dźwięki w telefonie i zostawić włączoną grę na noc, albo wtedy kiedy nie używamy telefonu. W bardzo krótkim czasie zdobędziemy wystarczającą liczbę monet do wypłaty. Warto uzbierać więcej monet, ponieważ bardziej się to opłaca. W zakładce aplikacji „Moje aplikacje” regularnie sprawdzaj czy gry, które zainstalowałeś i uruchamiasz nadal są aktywne. Jeśli którejś gry po pewnym czasie nie ma w tej zakładce, możesz ją odinstalować, ponieważ zarobiłeś cały limit monet dla danej aplikacji.

UWAGA! BARDZO WAŻNE INFORMACJE! Przy pierwszej wypłacie należy przejść proces weryfikacji konta. Na adres email zostanie wysłany kod, który należy potwierdzić w aplikacji, oraz pozwolić na zeskanowanie twarzy. Kolejnym krokiem jest zalogowanie się do portfela PayPal przez aplikację. Wypłacone środki na koncie PayPal będą w ciągu 24 h. Niezależnie od tego w jakim kraju się znajdujesz i na jaką walutę przeliczana jest nagroda, środki są wypłacane tylko w Euro! Podpowiadamy, żeby unikać wypłat w formie kart podarunkowych, ponieważ w wielu regionach nie są obsługiwane. Chyba, że wcześniej upewnisz się, że w Twoim kraju są uznawane – inaczej nie otrzymasz środków. Dlatego lepiej jest korzystać tylko z systemu PayPal.

Chcesz zarabiać pieniądze, uruchamiając gry na smartfonie? 

  1. Zainstaluj AppStation z naszego zaproszenia: Google Play.
  2. Zarejestruj się.
  3. Instaluj gry i pozostawiaj je włączone w czasie, kiedy nie używasz telefonu.

Możliwości ZARABIANIA w aplikacji AppStation, to:

  • instalowanie i uruchamianie gier
  • możesz grać w gry
  • albo pozostawić włączoną grę (zadbaj, aby nie wyłączał się ekran telefonu)

Minimum do wypłaty to 4999 punktów = 2 PLN (wypłacane w Euro), płatne w ciągu 1 doby.

Aplikacja sprawdzona, polecamy!

Przejdź do Google Play i pobierz aplikację AppStation na swój telefon.