Brave

Opis przeglądarki Brave:

Jest odważną przeglądarką internetową, darmową i przy tym bardzo szybką. Posiada wbudowany mechanizm blokowania reklam i to sprawia, że jest taka odważna i szybka. Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo podobnie do Google Chrome. To podobieństwo wynika z budowy opartej na tym samym silniku „Chromium”. Od momentu, kiedy pierwszy raz uruchomiliśmy przeglądarkę Brave, używamy jej do dzisiaj. Chociaż po instalacji standardowo ustawiony jest język angielski interfejsu, to przeglądarka oferuje obsługę wielu języków. Wystarczy w ustawieniach wyszukać własny język i ustawić go jako preferowany. Brave posiada język polski. Wszelkie dodatki do przeglądarek, które działają w Google Chrome, można instalować w Brave.

Oprócz prędkości działania ma dodatkową funkcję. Nagrody Brave – za oglądanie reklam – płaci. Środki wypłacane są za pomocą platformy wymiany walut Uphold. W serwisie tym mamy do dyspozycji kilka możliwości, za pomocą których możemy wypłacić otrzymane nagrody. Jedną z takich opcji jest możliwość przesłania środków bezpośrednio na swoje konto bankowe.

Kiedy użytkownicy przeglądarki Brave przeglądają internet, zarabiają tokeny BAT. Dokonuje się to w sposób automatyczny. Podstawowe tokeny uwagi – BAT – zdobywane są również przez wyświetlanie reklam. Każdy użytkownik decyduje się na to sam. Kiedy podczas przeglądania treści w internecie pojawia się powiadomienie, należy w nie kliknąć. Można ustawić wyświetlanie reklam od 1 do 5 na godzinę. Na początku każdego miesiąca, następuje przelew środków do portfela. Możemy także ustawić kwotę wsparcia dla twórców stron, których treści przeglądamy. Są dwie formy takiego wsparcia – stałe comiesięczne oraz jednorazowe, czyli „napiwek”. Można też z tego zrezygnować, przez przesunięcie suwaka w oknie ustawień Nagród Brave. Do tego, aby zwiększyć nasze zarobki, zainstalowaliśmy przeglądarkę Brave we wszystkich naszych urządzeniach – komputerach i smartfonach. W każdym urządzeniu należy w ustawieniach – ustawić preferowany język, włączyć wyświetlanie reklam – Nagrody Brave i nie zapomnieć połączyć portfela. Połączenie jest łatwe, ale jeśli nie masz jeszcze konta na platformie Uphold, przygotuj do rejestracji swój dowód osobisty.

Najważniejsze zalety przeglądarki Brave:

  • wbudowane blokowanie reklam
  • szybkość działania
  • bezpieczeństwo i ochrona danych użytkownika
  • kompatybilna z różnymi systemami operacyjnymi i responsywna
  • możliwość zarabiania

Jeśli pobierzesz, zainstalujesz i będziesz używał przeglądarki Brave przez co najmniej 30 dni – otrzymamy wynagrodzenie BAT o równowartości 2 USD.

Minimum do wypłaty to każde zarobione BAT, wypłacane automatycznie na powiązany portfel wymiany, na początku następnego miesiąca.

Jeśli chcesz wesprzeć nasz serwis: grzelanna.com – zostaw nam „napiwek” – w opcjach Nagród Brave.

Przeglądarka sprawdzona, polecamy!