eToro

Opis narzędzia eToro:

Jest to społecznościowe narzędzie tradingowe, dostępne w języku polskim. Po przejściu procesu weryfikacji możemy przystąpić do inwestowania. Jednak tak, jak inne narzędzia inwestycyjne, eToro wiąże się z ryzykiem utraty środków. Dlatego twórcy udostępnili „Wirtualny portfel”, dzięki któremu każdy, nawet początkujący uczestnik, może nauczyć się wykorzystywania wszystkich możliwości serwisu bez obawy o utratę rzeczywistych środków. Wypłaty realizowane są na konto bankowe czy między innymi przez system PayPal.

eToro przynosi światu obietnicę inwestycji społecznościowych

eToro to wiodąca światowa sieć inwestycji społecznościowych. Dzięki milionom użytkowników z ponad 140 krajów eToro udało się przekształcić ich wiedzę i doświadczenie w praktyczne narzędzia inwestycyjne.

eToro to nie tylko uniwersalne rozwiązanie umożliwiające m.in. inwestycje w akcje i kryptowaluty, lecz również platforma, na której wprowadzono wiele innowacyjnych funkcji z zakresu inwestowania społecznościowego. Co jednak sprawia, że eToro ma charakter społecznościowy? Wachlarz funkcji społecznościowych oferowanych przez eToro jest szeroki i dalece wykracza poza samą platformę inwestycyjną. Choć platforma eToro jest pionierem funkcji społecznościowych i czyni rynek finansowy bardziej przyjaznym i dostępnym dla niemal każdego na całym świecie, udało jej się też zwiększyć swój zasięg dzięki oferowaniu aktywnych kanałów społecznościowych.

Kopiuj innych inwestorów

Odkrywanie innych inwestorów do kopiowania na eToro jest dość intuicyjne: na ekranie „Kopiuj inwestorów” dostępnych jest kilka metod znajdowania osób, które mogą pasować do Twoich potrzeb w zakresie inwestowania krótko- i długoterminowego. Inwestorów można również w prosty sposób znajdować za pośrednictwem narzędzia do wyszukiwania i filtrowania wyników.

Program „Popular Investor”

Aby zbudować silną społeczność inwestorów krótko- i długoterminowych oraz zachęcić odnoszących sukcesy inwestorów do dzielenia się swoją wiedzą, firma eToro stworzyła program „Popular Investor”. Program ten nagradza odnoszących sukcesy społeczności eToro za bycie kopiowanymi. Mówiąc prościej, im więcej osób ich kopiuje, tym większe jest ich wynagrodzenie. Płatności na rzecz uczestników programu „Popular Investor” dokonywane są niezależnie od wszelkich zysków z inwestycji i mogą sięgać nawet 2% wartości zarządzanych aktywów (AUM).

Społecznościowy kanał informacyjny

Podobnie jak w każdej sieci społecznościowej, uczestnik może publikować własne aktualizacje (a nawet oznaczać instrumenty lub osoby), udostępniać posty w swoim kanale, komentować posty innych i stopniowo tworzyć kanały dostosowane do własnych zainteresowań inwestycyjnych.

Profil eToro

Profil na eToro to sposób na zaprezentowanie się społeczności eToro, a także uzyskanie cennych danych statystycznych dotyczących własnych nawyków inwestycyjnych. Aby zyskać kopiujących, należy pamiętać, aby zweryfikować swój rachunek.

W profilu dostępne są cztery zakładki:

Profil: pokazuje całą aktywność społecznościową w sieci eToro, w tym własne posty i komentarze. W tej zakładce znajduje się również biogram.

Statystyki: ta zakładka prezentuje m.in. zysk i wskaźnik niepowodzeń/sukcesów od momentu dołączenia do eToro, a ponadto umożliwia śledzenie współczynnika ryzyka i pokazuje skład portfela.

Portfel: w tej zakładce w sposób szczegółowy przedstawiono społeczności portfel.

Wykres: ta zakładka przedstawia symulację tego, jaki wynik przyniosłaby inwestycja kwoty 10 000 USD we własne pozycje.

Niektórzy z klientów eToro chcieliby zachować prywatność swojej działalności inwestycyjnej. Wystarczy przestawić w swoim profilu przełącznik „Profil prywatny”.

Czy jesteś gotów, aby postawić pierwsze kroki, przyłączyć się do rewolucji Fintech i poznać nieskończone możliwości oferowane przez inwestycje społecznościowe?

Możliwości ZARABIANIA narzędzia eToro:

  • inwestycje
  • kopiowanie inwestycji
  • „wirtualny portfel” do nauki
  • zarobki z polecenia 
  • roczny procent za posiadane środki na koncie

Serwis sprawdzony, polecamy!