HideoutTV

Opis serwisu HideoutTV:

Choć serwis jest tylko w języku angielskim warto zwrócić na niego uwagę z dwóch powodów. Po pierwsze: dzięki oglądaniu filmów zdobywasz punkty, a po drugie – możesz te punkty zamienić na pieniądze.

System opiera się na oglądaniu filmików jak w innych platformach społecznościowych. Twórcy serwisu uruchomili niedawno sekcję „Promocyjną”, w której punkty można zdobywać również za wypełnianie ankiet czy wykonanie prostych zadań, typu zainstaluj aplikację, rozwiąż quiz.

Każdego, następnego dnia, należy wcisnąć przycisk „Rewards” („Nagrody” – pod oknem wyświetlanego filmu) i wcisnąć „Add” („Dodaj”). Dzięki temu nasze konto zostaje zasilone zdobytymi punktami za oglądanie treści. Dodatkowo, jeśli polubimy stronę HideoutTV na Facebook’u, kilka razy w tygodniu, w postach, pojawiają się kody bonusowe. Wystarczy je wpisać w tym samym oknie, co codziennie przyznawane punkty i wcisnąć „Add”.

Środki wypłacamy w sekcji „Rewards” – „Lojalty Program Rewards”. Po przejściu do okna wypłaty wciskamy przycisk „START REDEEM PROCESS” a następnie wybieramy konto, na które mają być wysłane środki.

UWAGA!

Środki są wypłacane na konto serwisu zarobkowego, z którym połączymy nasze konto na HideoutTV. Dzięki temu  możemy przyspieszyć zarabianie w takich serwisach, jak: timebucks, neobux, Paidverts, PTCShare i innych. My korzystamy z timebucks, ponieważ ma najlepszą stawkę wymiany.

Jak zarabiać i wypłacać środki w HideoutTV – krok po kroku:

  1. Zarejestruj się do HideoutTV (czerwony przycisk poniżej).
  2. Zaloguj się do serwisu, w którym możliwa jest wypłata środków z HideoutTV (np. timebucks).
  3. Połącz konta.
  4. Oglądaj treści (w kilku kategoriach).
  5. Zbieraj punkty przez codzienne dodawanie (Przycisk „Rewards” pod filmikiem i bonusy na Facebooku).
  6. Wypłacaj środki z sekcji  „Lojalty Program Rewards”.

Możliwości ZARABIANIA w serwisie HideoutTV, to:

  • oglądanie filmików
  • instalowanie aplikacji
  • quizy
  • wypełnianie ankiet

UWAGA! W serwisie zdobywamy punkty, które zamieniamy na pieniądze przez połączenie konta z serwisem zarobkowym (instrukcje połączenia kont znajdują się również w serwisach zarobkowych – polecamy timebucks).

Serwis sprawdzony, polecamy!