Jaa Lifestyle

NAJNOWSZA AKTUALIZACJA – Zostało do zweryfikowania 1,5 mln kont:

Każdy kto zweryfikuje swoje konto w KYC (zewnętrzny operator – po zalogowaniu na swoje konto w zakładce Moje Konto znajduje się link do weryfikacji – koszt 10 Euro) otrzyma FS o różnej wartości.

Aplikacja będzie dostępna, kiedy zostanie zweryfikowanych 3 mln kont. Program nabrał rozmachu. Niestety inwestora blokuje zbyt mała liczba odbiorców. Warunek do wystartowania programu płatnych reklam w aplikacji do zarabiania to minimum 3 mln zweryfikowanych uczestników. Jeśli tego nie zrobiłeś a zarejestrowałeś się do Jaa Lifestyle dokonaj weryfikacji w zakładce My Account. Zapraszamy do dołączenia nowych uczestników!

AKTUALIZACJA – Zostało do zweryfikowania 2,5 m kont:

Każdy kto zweryfikuje swoje konto w KYC (zewnętrzny operator – po zalogowaniu na swoje konto w zakładce Moje Konto znajduje się link do weryfikacji – koszt 30 USD) otrzyma FS warte 200 USD.

Już niedługo aplikacja do zarabiania – wyświetlanie reklam – będzie możliwa do pobrania.

Opis rejestracji w serwisie Jaa Lifestyle:

Za dołączenie do JAA LIFESTYLE nowi użytkownicy otrzymują przyszłe akcje o wartości 50 USD. 
 
Rejestracja jest bezpłatna. Po rejestracji przyznawane są bonusy!
 
Jaa Lifestyle umożliwia członkom globalnej społeczności dążenie do osiągnięcia wolności finansowej prowadząc jednocześnie niesamowity styl życia. Ten model zapewnia trwałe pasywne źródła dochodów i możliwości budowania zysków dla członków społeczności.
Możesz otrzymać do 1000 USD rocznie na każdego osobiście zarejestrowanego członka.
Warto zatem dzielić się tą informacją, budować społeczność Jaa Lifestyle. Ta praca będzie wynagrodzona.
 
Wystarczy użyć linku promocyjnego, który znajduje się na stronie zarejestrowanego konta, i podzielić się nim z innymi. Po rejestracji otrzymają oni akcje o wartości 50 USD (uwaga, pula ta zarezerwowana jest dla pierwszych 10 mln osób), ale jednocześnie od października,
a nawet wcześniej będzie można zarabiać na otrzymywaniu reklam.
Nie ma limitu rejestracji osób.
 
„Właśnie zakończyliśmy umowę z firmą z Wielkiej Brytanii, USA i Singapuru, która sprzedaje lokalne i światowe kampanie marketingowe małym, średnim i dużym firmom na całym świecie.”
 
Kiedy rozdawanie przyszłych akcji zakończy się, wtedy każdy, który je otrzymał, zostanie zarejestrowany jako ich prawowity właściciel. Następnie będzie można sprzedać swoje udziały albo nabyć więcej.
 
Możesz już teraz zostać udziałowcem amerykańskiej firmy, która wchodzi do Europy i będzie notowana na giełdzie w Luksemburgu. Akcje o wartości 50 USD mogą wzrosnąć nawet do 500 USD. Spółka zostanie zarejestrowana na giełdzie papierów wartościowych,
a akcje będą przedmiotem obrotu jawnego.
 

Wszystko, co trzeba będzie zrobić, to pobrać aplikację i wybrać rodzaj reklamy. Tak zacznie się zarabianie.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek, w tych szalonych czasach, wszyscy musimy stać razem i przygotować się na przyszłość. Razem mamy siłę przetargową, razem jesteśmy silni i razem odniesiemy sukces. Dlatego Jaa Lifestyle postanowiła działać tak szalenie, jak świat działa dzisiaj!

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ ZA DARMO I OTRZYMAJ PRZYSZŁE AKCJE O WARTOŚCI OK. 50 USD.

Wszystko jest w twoich rękach.

NIC NIE TRACISZ A MOŻESZ ZYSKAĆ!