Paidverts

Opis serwisu Paidverts:

Serwis ten daje nam szeroki wachlarz możliwości do zarabiania. Podstawową formą zarabiania jest klikanie w reklamy. Dostępnych jest jednak wiele innych opcji. Na uwagę zasługują różnego rodzaju wyzwania i promocje, które okresowo tworzone są przez twórców serwisu. Wtedy można zwielokrotnić swoje zarobki. Oprócz klikania w reklamy mamy możliwość odpowiadania na ankiety, wykonywanie prostych zadań, granie w gry i wiele innych.

W serwisie można ustawić także język polski. Klikanie w reklamy odbywa się w następujący sposób. Codziennie należy wyświetlić reklamy aktywacyjne – jest ich 8. Zbieramy przez to BAP’y, które uaktywniają płatne reklamy. Wniosek jest prosty. Jeśli wyświetlamy reklamy codziennie, to codziennie mamy dostęp do ok. 20 płatnych reklam. Jeszcze lepszą informacją jest to, że zarobek można wypłacić po zarobieniu co najmniej 1 USD.

Zarobek można wypłacić za pomocą między innymi: Perfect Money, Bitcoin, Litecoin, OKPay, Payeer i kilka innych. My korzystamy z portfela Payeer. Sama wypłata może wydawać się dość skomplikowana. Jest to jednak bardzo proste. W serwisie po wybraniu przycisku ze swoim stanem zarobionych środków przechodzimy do okna wypłat. Należy wybrać najpierw transfer z „PV Earnings Balance” do portfela, za pomocą którego wypłacimy środki. Transakcję należy potwierdzić swoją datą urodzenia. Kiedy wyświetlą się już środki na wybranym przez nas portfelu powtarzamy procedurę. Tym razem wybieramy już nasz portfel używając czerwonego przycisku „Wypłać”. Transakcję akceptujemy swoją datą urodzenia. Na nasz adres mailowy dostarczana jest wiadomość, w której należy kliknąć link potwierdzenia wypłaty środków. Wydaje się skomplikowane, ale jest to bardzo proste.

Im dłużej jesteśmy aktywni w serwisie, tym nasza ranga zwiększa się. Tym samym wartość wyświetlanych reklam jest większa. Codziennie też dostarczane są darmowe – bonusowe punkty BAP. Nie zapomnij kliknąć przycisku, aby je odebrać.

UWAGA – PROMOCJA!

Dla 20 pierwszych osób, które zarejestrują się do serwisu Paidverts z naszego polecenia, przygotowaliśmy po 50 punktów BAP (pomniejszone o 5% prowizji, które pobiera Paidverts). Do tego, aby odebrać nagrodę należy wykonać poniższą instrukcję:

  1. Zarejestruj się z naszego polecenia (kliknij obrazek u góry strony lub czerwony przycisk „Zarejestruj się” na dole, aby przejść do rejestracji).
  2. Napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie w zakładce „Kontakt” (w treści wiadomości podaj swoją nazwę użytkownika w Paidverts).
  3. Poczekaj na odpowiedź z naszej strony.
  4. Po ok. 48 godzinach promocyjne punkty będą na Twoim koncie (jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie) – będziesz mógł wyświetlić pierwsze płatne reklamy.

Niektóre możliwości ZARABIANIA w serwisie Paidverts, to:

  • klikanie w reklamy
  • bonusy i wyzwania
  • granie w gry
  • instalowanie aplikacji
  • ankiety

Dla pierwszych 20 osób, które wykonają umieszczoną wyżej instrukcję, przygotowaliśmy od nas po 50 punktów BAP.

Aktualna ilość nagrodzonych przez nas osób: 0

Minimum do wypłaty to 1 USD.

Serwis sprawdzony, polecamy!