Pi Network

Opis serwisu Pi Network:

Jest to pierwsza elektroniczna waluta, którą możesz wybijać na Twoim telefonie. Co prawda sieć jest w trakcie wdrażania, ale właśnie rozpoczął się kolejny etap wchodzenia z Pi na rynek. Stopniowo użytkownicy są weryfikowani (przy użyciu aplikacji Yoti). Do tej pory zapisywanie do serwisu Pi Network było dostępne dla każdego (i jest nadal), ale niedługo wydobywanie nie będzie już takie proste. Na dzisiaj wprowadzone zostały ograniczenia dla nowych użytkowników.

Zaproszenie do sieci można otrzymać tylko od zarejestrowanych użytkowników. W ten sposób tworzona jest bezpieczna sieć. Po zainstalowaniu aplikacji, należy wpisać kod polecenia (bez niego nikt nie uruchomi aplikacji), a następnie zweryfikować swój numer telefonu (bezpłatnym smsem przyjdzie kod weryfikacyjny). Aplikacja nie zużywa baterii. Jedno o czym należy pamiętać, to codziennie uruchamiać wydobycie (wcisnąć przycisk „mine” – przypominają nam o tym powiadomienia, po 24 godzinach od uruchomienia kolejnego wydobycia). Po trzech kolejnych dniach będzie można budować swoją tarczę. Jeśli zarejestrujesz się z naszego kodu, będziesz mógł dodać nas do tarczy, a my dodamy Ciebie. Oprócz tego, przy rejestracji z naszego kodu, otrzymasz 1 Pi na start. Kod to: grzelasko

Kryptowaluta Pi jeszcze nie ma odzwierciedlenia w walucie rzeczywistej, ale przystąpienie do sieci i jej wydobywanie jest całkowicie darmowe. Wydobycie można zwiększyć przez zainstalowanie aplikacji w komputerze (nie wszyscy mają do tej możliwości dostęp), a przede wszystkim przez zbudowanie tarczy z 5 osób. Zachęcamy do włączenia się do programu. Nic nie tracisz a możesz wiele zyskać!

Zacznij wydobywać Pi:

  1. Zainstaluj aplikację Pi Network z Google Play.
  2. Wpisz kod polecający: „grzelasko” przy rejestracji.
  3. Otrzymujesz 1 Pi na start.

Już niedługo kolejna faza projektu, w którym:

  • Pi wejdzie na rynek kryptowalut
  • będzie można wymieniać Pi
  • będzie można sprzedawać Pi
  • będzie można przesyłać Pi

NIC NIE TRACISZ, A MOŻESZ WIELE ZYSKAĆ!

Przejdź do Google Play i pobierz aplikację Pi Network na swój telefon.