PLATINCOIN

Opis serwisu PLATINCOIN:

PLATINCOIN – to pasywny dochód dla każdego dzięki rewolucyjnej technologii Blockchain: 30% rocznie, 10 lat Umożliwia wszystkim podłączenie smartfona do blockchaina PLC za pośrednictwem aplikacji i codzienne bicie kryptowaluty PLATINCOIN, a także posiadanie monet w czasie rzeczywistym 24/7/365.

5 faktów o BLOCKCHAIN ​​& CRYPTOCURRENCY

Oto, co musisz wiedzieć, aby zbudować dla siebie różne źródła przepływów pieniężnych za pomocą technologii blockchain i kryptowalut oraz automatycznie zapewnić stabilny dochód pasywny.

Co to jest Blockchain?

Blockchain to przełomowa technologia przechowywania i transmisji danych, która stanowi następną generację Internetu. Niesie ogromny potencjał dla każdego biznesu, dla każdego społeczeństwa i dla każdej osoby, i będzie miał największy wpływ na globalną gospodarkę w następnej dekadzie.

Jeśli Internet jest repozytorium informacji, blockchain to Internet wartości, które mogą być przechowywane w globalnie rozproszonym rejestrze. Taki rejestr jest niemożliwy do sfałszowania, nie można go oszukiwać, każdy może go sprawdzić, a jednocześnie nikt nie może w nim niczego zmienić. To po prostu genialna technologia!

Co to jest kryptowaluta?

Kryptowaluta PLATINCOIN (PLC) jest „produktem blockchain” i cyfrową walutą tworzoną w celu rozwiązywania problemów z płatnościami online.

PLATINCOIN to w 100% przejrzyste i bezpieczne transakcje, wydajność i anonimowość, tryb działania 7/24/365, niski próg wejścia i integracja kryptowaluty z prawdziwym życiem ludzi.

Jak technologia zamienia się w przychód?

Każdy użytkownik może zamienić swoje aktywa finansowe na PLATINCOIN i zacząć gromadzić, bić i aktywnie zwiększać liczbę swoich monet. Jednocześnie ich cena może wzrosnąć, ze względu na rozwój infrastruktury i popularyzację PLATINCOIN. Cyfrowe monety PLC pozwalają zarabiać.

Technologia i niezależność finansowa stają się dostępne dla ludzi

PLATINCOIN to szeroko zakrojona kryptowaluta, która zapewnia każdemu uczestnikowi możliwość rozwoju i zarabiania na technologii blockchain bez specjalnej wiedzy technicznej bez względu na wiek, wykształcenie i bogactwo!

Użytkownik jest jedynym właścicielem jego monet. Może swobodnie wydawać i przekazywać środki tańsze, szybsze i bezpieczniejsze, a także przechowywać, transportować, deponować, rozdawać, odziedziczyć swoje monety i dokonywać innych transakcji w dowolnym miejscu na świecie.

Gwarancje

Dzięki PLATINCOIN możesz uzyskać stabilną wydajność 30% rocznie przez następne 10 lat przy codziennych płatnościach (MINTING). Mennica jest formą wydobywania monet, do której należy użyć specjalnego oprogramowania „Power MINTER”. Monety są wydobywane z tych monet, które użytkownik już posiada i które przesłał do Power MINTER.

Zarabiaj pasywnie w serwisie PLATINCOIN:

  • zarejestruj się (wciśnij czerwony przycisk)
  • wykup pakiet „DOUBLE PACK MINTERS”
  • pobierz aplikacje PLC Farm i PLC Wallet (->instrukcja instalacji<-)
  • przejdź proces weryfikacji w systemie
  • pierwsza wartość wydobycia po 24 h
  • BONUSOWE możliwości zarabiania (po 24 h – dla zweryfikowanych uczestników) – minimum do wypłaty to 50 Euro przez ADVcash

Po 24 godzinach pojawi się pierwsza informacja o wartości wydobycia i BONUSY!

Sprawdzona inwestycja!