PTCShare

Opis serwisu PTCShare:

Jest to młodszy brat serwisu Paidverts, którego opis znajdziesz na naszej stronie. Serwis ten, podobnie jak swój starszy brat, daje nam szeroki wachlarz możliwości do zarabiania. Zasadniczą jednak różnicą jest to, że w PTCShare stawki za płatne reklamy są wyższe. Podstawową formą zarabiania jest tutaj klikanie w reklamy. Oprócz tego dostępnych jest w nim wiele innych opcji. Twórcy serwisu organizują różnego rodzaju wyzwania i promocje.Jeśli jesteśmy systematyczni, szybko zwiększymy swoje zarobki.

W przeciwieństwie do Paidverts, twórcy PTCShare nie przewidzieli języka polskiego. Nie stanowi to jednak żadnej przeszkody, gdyż oba serwisy są bliźniaczo podobne. Zasadnicza różnica to oddzielenie reklam aktywacyjnych i płatnych.  W tym miejscu podpowiadamy, aby kliknąć najpierw reklamę płatną, to wyświetlą się po kolei wszystkie. Po wybraniu rozwiązania Captcha w górnym prawym rogu ekranu włączany jest timer. Po odliczeniu czasu na wyświetlenie reklamy klikamy w przycisk następnej reklamy. Czynność powtarzamy aż do wyświetlenia wszystkich. Minimum do wypłaty to kwota co najmniej 1 USD.

Środki można wypłacić za pomocą: Perfect Money, Bitcoin, Litecoin oraz Payeer. My korzystamy tylko z portfela Payeer. Sama wypłata może wydawać się dość skomplikowana. Jest to jednak bardzo proste. W serwisie po wybraniu przycisku ze swoim stanem zarobionych środków przechodzimy do okna wypłat. Należy wybrać najpierw transfer z „Earnings Balance” do portfela, za pomocą którego wypłacimy środki. Transakcję należy potwierdzić swoją datą urodzenia. Kiedy wyświetlą się już środki na wybranym przez nas portfelu powtarzamy procedurę. Tym razem wybieramy już nasz portfel używając czerwonego przycisku „Wypłać”. Transakcję akceptujemy swoją datą urodzenia. Na nasz adres mailowy dostarczana jest wiadomość, w której należy kliknąć link potwierdzenia wypłaty środków. Wydaje się skomplikowane, ale jest to bardzo proste.

Im dłużej jesteśmy aktywni w serwisie, tym nasza ranga zwiększa się. Tym samym wartość wyświetlanych reklam jest większa. Codziennie też dostarczane są darmowe – bonusowe punkty BAP. Nie zapomnij kliknąć przycisku, aby je odebrać.

UWAGA – PROMOCJA!

Dla 20 pierwszych osób, które zarejestrują się do serwisu PTCShare z naszego polecenia, przygotowaliśmy po 50 punktów BAP (pomniejszone o 5% prowizji, które pobiera PTCShare). Do tego, aby odebrać nagrodę należy wykonać poniższą instrukcję:

  1. Zarejestruj się z naszego polecenia (kliknij obrazek u góry strony lub czerwony przycisk „Zarejestruj się” na dole, aby przejść do rejestracji).
  2. Napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie w zakładce „Kontakt„(w treści wiadomości podaj swoją nazwę użytkownika w PTCShare).
  3. Poczekaj na odpowiedź z naszej strony.
  4. Po ok. 48 godzinach promocyjne punkty będą na Twoim koncie (jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie) – będziesz mógł wyświetlić pierwsze płatne reklamy.

Niektóre możliwości ZARABIANIA w serwisie PTCShare, to:

  • klikanie w reklamy
  • bonusy i wyzwania
  • granie w gry
  • instalowanie aplikacji
  • ankiety

Dla pierwszych 20 osób, które wykonają umieszczoną wyżej instrukcję, przygotowaliśmy od nas po 50 punktów BAP.

Aktualna ilość nagrodzonych przez nas osób: 0

Minimum do wypłaty to 1 USD.

Serwis sprawdzony, polecamy!