Twitch Followers

Opis serwisu Twitch Followers:

Jest to jeden z lepszych serwisów do szybkiego zarobku. Jeśli posiadasz konto w serwisie Twitch zarejestruj się koniecznie do Twitch Followers. Poświęcając tylko 20 minut dziennie można zebrać 2000 punktów do wymiany na 20 USD, które stanowią minimum do wypłaty.

Zadania polegają na wyświetlaniu kanałów oraz zaobserwowaniu. Dotyczy to podstawowego konta. Po wybraniu zakładki zarabiaj przechodzimy do okna, w którym wyświetlane są konta Twitch. Interesują nas kafelki w kolorach: żółtym i jasno niebieskim (odpowiednio „Follow Offers” i „Channel View Offers”). Wciskamy przycisk „View Sponsoring”, rozwiązujemy reCaptcha i wciskamy przycisk, który wskazuje nam strzałka. Pojawi się komunikat o przyznanych punktach. Możemy wcisnąć przycisk „Earn More Credits” i powtarzamy czynność, aż osiągniemy dzienny limit 1000 punktów lub wykorzystamy wszystkie dostępne oferty. Można za odpowiednią opłatą uruchomić konto premium, w którym nie ma limitów.

Zgromadzone środki wypłacane są przez system PayPal. Po kilku dniach od polecenia wypłaty, środki znajdują się na naszym koncie. Jeśli jeszcze nie masz serwisu Twitch koniecznie załóż konto i zarejestruj się do Twitch Followers!

W serwisie Twitch Followers ZARABIASZ przez:

  • krótkie wyświetlanie transmisji
  • obserwowanie twórców

Do Twitch Followers logujesz się za pomocą konta Twitch.

Minimum do wypłaty to 20 USD płatne na konto PayPal.

Serwis sprawdzony, polecamy!